Меню
Додатково
Пошук
Підпишіться!)
Панель управління
Наш баннер

Фільми онлайн безкоштовно - Український онлайн кінотеатер

За розміщення нашого баннера в себе на сайті можлива винагорода у грошовому розмірі!
Пишіть
tarasq@email.ua
Наші друзі
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Професійний (багатоголосий) переклад! / IMDB рейтинг: 5.7/10 (3,054 голосів)

Намагаючись вижити в місті, нерозлучні друзі - білка Злюк і щурик Бадді натикаються на магазин, до країв набитий їх улюбленими ласощами - горіхами.Відчуваючи, що «мрії збуваються», приятелі планують найбільше пограбування в історії гризунів. Але тут зовсім недоречно намалювалися бідні родичі з парку - прямо 13 друзів арахісу! Однак їм усім невтямки, що магазин горіхів - лише прикриття для банди грабіжників, які мають намір вирити тунель під банк і підмінити мішки з грошима на мішки з тими самими горіхами. 
ЛІЦЕНЗІЯ! / Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 5.5/10 (9,695 голосів)

Він - монстр. Він - двохсотлітній плід божевільної фантазії свого творця. Він - легенда. Світ, в якому він живе, населений древніми Горгула і безсмертними демонами, які б'ються за володіння людством. Величні собори приховують величезні арсенали, за дверима наукових лабораторій проводяться експерименти по воскресінню мертвих. Війна двох кланів могутніх істот досягає свого піку. І тільки він, Адам, монстр Франкенштейна, в силах її зупинити.
ЛІЦЕНЗІЯ! / Кинопоиск рейтинг: 5.247 (1860 голосів)

У тридев'ятому царстві, де живуть наші герої - тиша, та благодать. Іван одружився на Василини, і «жили вони довго і щасливо», та ба. Іван цілими днями пропадає з Вовком на службі - зміцнює рубежі і оборонну міць, мріє перевести стрілки годинника на сім годин тому, щоб менше спати, і більше працювати. А Василині - нудно, як усім дівчатам, їй хочеться романтики, ну, такий, як у казках. І тоді вона вирішує організувати своє викрадення ... Однак, коли таке бувало, що в казках все виходило так, як замислювалося?

Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 8.6/10 (44,658 голосів)

Після успішного переходу через Туманні гори Торін і компанія змушені звернутися за допомогою до могутнього незнайомцеві, перш ніж відправитися в небезпечну Ліхолесье без чарівника. Їх компанія зобов'язана завершити свою подорож до Одинокій горі, де Беггінса потрібно буде знайти потайні двері, щоб дістатися до скарбу Смауга ...
ЛІЦЕНЗІЯ! / Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 4.1/10 (884 голосів)

Комедійна пародія на фільми про зомбі. Залишившись за головного в крамниці старожитностей, що належить його дідові, Каспер, і його друзі по коледжу, випадково розбивають старовинний артефакт і обрушують собі на голову стародавнє прокляття. Тепер, варто їм лише поглянути на кого-небудь, як той вбиває себе, а потім воскресає зомбаком! Поки друзі розбиралися в чому тут справа, половина міста встигла перетвориться на зомбі.Зомбакамі стали навіть хлопці зі збірної коледжу з футболу та дівчата з групи підтримки. Тепер друзям потрібно терміново знайти спосіб зняти прокляття. Це буде нелегко, але зате дуже круто і дико смішно!
Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 6.6/10 (7,518 голосів)

Історія починається з викрадення принцеси, що загрожує порушити крихкий мир між людьми і велетнями. Юний фермер очолює вилазку в царство гігантів в надії врятувати дівчину.
ЛИЦЕНЗИЯ! / Дублированный перевод! / IMDB рейтинг: 8.4/10 (145,894 голосов)

Фильм повествует о путешествии Бильбо Бэггинса, который пускается в грандиозный поход, целью которого является отвоевание утраченного королевства гномов Эребор у зловещего дракона Смога. Совершенно неожиданно с хоббитом налаживает контакт волшебник Гэндальф Серый. Так Бильбо находит себя, присоединяясь к компании тринадцати гномов, возглавляемых легендарным воином, Торином Дубощитом...
Дублированный перевод! / IMDB рейтинг: 7.7/10 (34,818 голосов)

В детстве Питер Паркер был оставлен своими родителями, и поэтому воспитывался дядей и тётей. Шли годы, Питер был обычным примерным школьником, подвергался нападкам хулиганов и был влюблён в свою одноклассницу Гвен Стейси, которая сама втайне отвечала ему взаимностью.
 Дублированный перевод! / IMDB рейтинг: 7.2/10 (60,970 голосов)

Агент Джей узнает, что никакого защитного галактического щита, способного отразить иноземный удар, не существует. Агент Кей не построил его, потому что был убит в 1969 году. Агент Джей должен совершить путешествие во времени, чтобы спасти Землю и жизнь напарника.
Багатоголосий переклад! / IMDB рейтинг: 6.6/10 (2,555 votes)

Байкер Сем Чайлдерс мав безліч проблем з законом, але після виходу з в'язниці, послухавши благань дружини Лінн, почав відвідувати церкву. Колишнього злочинця немов підмінили: він став зразковим прихожанином, заснував будівельну компанію і сам звів з нуля протестантський храм для тих, кого благополучні американці презирливо іменували «покидьками суспільства» ... Рівне протягом життя Сема змінюється після місіонерської подорожі до Уганди і Судан. Перейнявшись співчуттям до африканських дітям, він вирішує заснувати притулок, в якому ті відчували б себе в безпеці від бойовиків Господньої армії Опору, що набирають собі солдатів і сексуальних рабинь навіть серед малолітніх. Своїх підопічних, якщо буде потрібно, Сем готовий захищати зі зброєю в руках. Проте в своєму завзятті Чайлдерс забуває про те, що зворотною стороною будь-якого благого пориву може стати одержимість ...
Популярні

Скоро у нас