Меню
Додатково
Пошук
Підпишіться!)
Панель управління
Наш баннер

Фільми онлайн безкоштовно - Український онлайн кінотеатер

За розміщення нашого баннера в себе на сайті можлива винагорода у грошовому розмірі!
Пишіть
taras@email.ua
Наші друзі
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Сайт закритий правовласниками, тому на сайті будуть знаходитись тільки трейлери! Сайт, ще не готовий повністю, вибачте за не зручності. Дякую

Шановні користувачі сайту Redvol.net - Трейлери онлайн безкоштовно 

Сайт засновано  7.05.2011р.

 

 

Залишайтесь завжди із нами. В нас завжди все цікаве і свіже!

Добаляйте в закладки робіть репости в соц.мережах. Також не забувайте коментувати трейлери після перегляду

 

Ми українці тримаймося разом!

P.S   ...Не соромтесь своїх почуттів і бажань...іншого життя для них не буде

З повагою Адміністрація Redvol.net

Для того чтоб женские телефоны купить Украина нажмите. Мобильные телефоны в магазине.
Всього лише за один день неймовірне «навала» смерчів практично знищило містечко Сільверстон. Всі його мешканці були віддані на розтерзання непередбачуваним і смертельно небезпечним торнадо, і при цьому метеорологи кажуть, що найгірше ще попереду. 
ЛІЦЕНЗІЯ! / Професійний (багатоголосий) переклад! / IMDB рейтинг: 6.6 / 10 (1,903 голосів)

На основі коміксів, від творця Привид в обладунках, молодий солдат Дюнан і кіборг Бриарей, переживши третю світову війну, подорожують по апокаліптичного Нью-Йорку, в пошуках легендарного міста Олімпу, майбутнього оплоту людства.
Торін і інші гноми змогли дістатися до лігва Смауг, але розгніваний дракон відправився до Есгарота,
щоб розправитися з усіма його жителями. Влучним пострілом лучникові
Бардові вдається зупинити страшного монстра і врятувати своє місто. 
Чистий звук! / Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 8,4 / 10 (196,737 голосів) / IMDB Top 250 # 114

В майбутньому - табір для інтернованих, де живуть мутанти, котрі позбулися волі. В сьогоденні - безперервне протистояння з Братством злих мутантів на чолі з Магнето. В минулому - можливість запобігти панування Вартових, а значить, прийдешню для мутантів ізоляцію. Завдяки своїм здібностям подорожувати в часі, Кітті Прайд, яка живе в майбутньому, попереджає нинішніх мутантів про те, що їх чекає. Але цього недостатньо, адже з майбутнього в даний з'явилися і сили зла.
Чистий звук! / Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 7.0 / 10 (140,239 голосів)

Людство випадково розбудило гігантське стародавнє істота, що спричинило за собою жахливі наслідки ...
Доданий BDRip 1080p (3D) / ЛІЦЕНЗІЯ! / Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 6.3 / 10 (64,906 голосів)

Історія батька, воїна і рятівника Людства і всього живого на Землі.
Доданий 3D BDRip 1080p (HOU / HSBS) / ЛІЦЕНЗІЯ! / Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 7,0 / 10 (16,111 голосів)

Містер Пібоді - бізнесмен, винахідник, вчений, нобелівський лауреат, гурман, дворазовий олімпійський чемпіон і геній ... який крім усього іншого є собакою. За допомогою свого самого неординарного винаходу - машини ВЕЙБЕК - містер Пібоді і його прийомний син Шерман миттєво переміщуються в минуле, де стають свідками найважливіших історичних подій і спілкуються з відомими історичними персонажами. Але коли Шерман порушує правила подорожей у часі, нашим героям доводиться знову відправитися в шлях - цього разу з метою відновлення ланцюга історичних подій і порятунку майбутнього. Крім того, містеру Пібоді належить впоратися з найскладнішою для нього завданням - стати справжнім батьком для Шермана.
Чистий звук! / Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 7,3 / 10 (131,329 голосів)

Пітер Паркер під маскою Людини-павука і раніше рятує світ від лиходіїв і злочинців, а вільний час проводить зі своєю коханою Гвен, але шкільна пора наближається до кінця, і попереду героїв чекає доросле життя. Пітер пам'ятає про те, що дав отцю Гвен слово назавжди піти з життя дівчини, тим самим більше не піддаючи її небезпеки. Однак стримати цю обіцянку не так просто. Доля готує Пітеру сюрпризи: на його шляху з'явиться новий противник - Електро, а також йому буде призначено знову зустрітися з давнім приятелем Гаррі Озборном і дізнатися багато нового про минуле своєї родини.
Дубльований переклад! / IMDB рейтинг: 6,8 / 10 (5,544 голосів)

Більше тисячі років тому змучена душа поневірялася по Землі, напівбог, напівлюдина - Геракл - могутній син царя богів Зевса, зробивши всі 12 подвигів, втратив сім'ю і тепер знаходить розраду тільки в кривавих битвах. За ці роки він збирає навколо себе шістьох таких же загублених воїнів, єдиним сенсом життя для яких стали битви і присутність смертельної небезпеки. Ці чоловіки і жінка ніколи не задають питання, де, чому або з ким вони йдуть боротися; тільки, скільки їм заплатять. Знаючи це, фракийский цар Котис наймає цих воїнів, щоб вони навчили його солдатів і зробили з них найсильнішу і велику армію всіх часів.