Меню
Додатково
Пошук
Підпишіться!)
Панель управління
Наш баннер

Фільми онлайн безкоштовно - Український онлайн кінотеатер

За розміщення нашого баннера в себе на сайті можлива винагорода у грошовому розмірі!
Пишіть
tarasq@email.ua
Наші друзі
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
 IMDB рейтинг: 5.8/10 (5,581 голосів)

Історія молодого чорношкірого пілота, який перемагаючи расизм і неприязнь, зумів згуртувати братів по крові і створив перший в історії повітряний батальйон, що складається виключно з афроамериканців.
IMDB рейтинг: 6.8/10 36,126
Дія картини розгортається в Америці XVII століття, в поселенні Джеймстаун. Головні герої фільму - дослідник Джон Сміт і молода індіанська принцеса Покахонтас, які полюбили один одного, незважаючи на те, що між індійцями і британцями розгорається серйозний політичний конфлікт ...
IMDB рейтинг: 3.5/10
Дії розгортаються навколо двох англійських футболістів - Чарлі і Лео. Перший - холостяк, що познайомився з прекрасною дівчиною на зйомках одного фільму, а другий такий же холостяк, щоправда, у нього його колишня дівчина й дитина, про який він не знав. Їм дають шанс брати участь на Чемпіонаті світу 2006 року.


IMDB Rating: 3.7/10 (56 голосів)
Червоний орел - Сюжет фільму переносить нас у місто XVII століття, де проходитиме зустріч на найвищому рівні, на якій будуть присутні найважливіші сили цього часу: представники Франції, Англії, Португалії і навіть Папа Римський. І Хоча, всі ці країни прийшли на зустріч з можливостями пошуку миру між іспанцями і їх противниками, реальні мотиви полягають у тому, щоб атакувати королівство Іспанії. Щоб гарантувати успіх змови, в якому Маркіза Santillana буде Головною дійовою особою, вони наймають
17 чудес / 17 Miracles  (2011/DVDRip) Онлайн
IMDB рейтинг: 5.4/10 (236 голосів)
Історія переселення мормонів на захід.
 IMDB рейтинг: 6.3/10 (1,461 голосов)

Польский принц Григорий предал казаков, и объявил казацкие чубы вне закона. Полковник казачьих войск Тарас Бульба распустил на время свое войско, но не отказался от своей цели — сделать степи свободными. Двое сыновей у Тараса, Остап и Андрей. Он научил их стрелять и скакать верхом, пить и куролесить по-казацки.

Братство волка / Le Pacte des loups / Brotherhood of the wolf (2001/DVD5/DVDRip)

Добавлен Rip 2100 Mb / IMDB рейтинг: 7.00 (32 163 голосов)


Франция, вторая половина XVIII века. В местечке под названием Жевадан появляется страшное существо, прозванное жителями Зверем, оно безжалостно убивает женщин и детей. Зверь кажется неуловимым, уходя от многочисленных облав, его не берут пули, он исчезает так же внезапно как появляется, и только немногие выжившие способны описать его внешность. Сам король Людовик XV решает разобраться в происходящем и поручает расследовать жестокие убийства учёному Грегору де Фронсаку. С Грегором в Жеводане появляется ещё один герой — индеец Мани — он когда-то спас де Франсаку жизнь, и теперь они братья по крови.

Верующие / Religulous (2008/HDRip)

IMDB рейтинг: 7.8/10 (26,524 голосів)


Біл Махер подорожує по різних релігійних сектах і містах як Єрусалим, Ватикан, і Солт-Лейк Сити, даючи інтерв'ю різним перехожим з різними характерами і вірою. Розпитує Євреїв про Ісуса, Християн, Мусульман, минулих Мормонів, Сатаністів, і інших. Упродовж фільму, він сатирично обговорює його особисте життя і як релігія грає велику роль в людстві.

К бою / Le Bossu (1997/DVDRip)

IMDB рейтинг: 7.0/10 (1,649 голосів)


Шістнадцять років життя витратив шевальє Лагардер, щоб помститися за смерть свого друга герцога Неверского. Шістнадцять років, щоб підібратися до вбивці, що став фінансовим королем Парижу, на чиїй руці він своєю гострою шпагою накреслив вічне клеймо ганьби. Шістнадцять років, щоб добитися торжества справедливості, зберегти честь і знайти любов. Історія відчайдушного дуелянта і палкого коханця, яку донесла до нас людська чутка і придворні плітки.ЛІЦЕНЗІЯ! / Профессиональное #00 / IMDB Rating : 8.2/10 (18,405 votes)Ип Ман - визнаний майстер кунг фе, що живе у Фуошане, місті, славному своїми школами бойових мистецтв. Ип Ман практикує Вин Чун і хоча є найсильнішим бійцем міста, своєї школи у нього немає, і він не бере учнів. Удома він проводить лише легкі спаринги з приятелями, що б вказати на помилки один одного. Проходять роки, Китай захоплюють войовничі японці, і Ип Ман виявляється одним з небагатьох, хто навіть в жорстоких умовах окупації не забуває про честь, гідність і, звичайно ж, мудрість, яку несе в собі кунг фе..

Популярні

Скоро у нас